SVATEBNÍ FOTOGRAF – CELÝ DEN

Profesionální svatební fotograf s Vámi rád prožije celý Váš svatební den. Zdokumentuje Vaší svatbu od ranních příprav nevěsty (líčení, oblékání do šatů), slavnostní obřad (příjezd na místo, příchod ženicha a nevěsty, výměna prstýnků, první novomanželský polibek, gratulace), vytvoří společné fotografie rodiny i novomanželů v místě obřadu či v místě hostiny. Dále uspořádá inscenované fotografování novomanželův předem domluvené lokalitě (místo obřadu, místo hostiny, blízké okolí). S novomanželi po dobu společného fotografování pracuje a vede je k tomu, aby výsledné snímky byly přirozené, plné atmosféry a zároveň slušivé a krásné. Fotograf rovněž zůstává po celou dobu hostiny (rozbíjení talíře, společná polévka, krájení dortu) až po večerní zábavu.

Jeho odchod závisí na programu svatby a předchozí dohodě s novomanželi, tudíž nikdy nenastane situace, že by fotograf opustil svatbu dříve, než si novomanželé přejí. Přítomnost fotografa je obvykle 12 hodin, vždy dle předchozí domluvy a Vašeho přání. Trávit s Vámi svatební den je pro nás radost a proto se vždy snažíme přizpůsobit Vašemu jedinečnému harmonogramu a Vašim představám. Jsme tu pro Vás, a tudíž se s Vámi předem domluvíme, jak naše přítomnost na svatbě bude probíhat a co by Vám nejvíce vyhovovalo. Jsme otevřeni jakýmkoliv nápadům a zároveň Vám velmi rádi poradíme. Cena balíčku je 24.900 Kč

Následně od nás obdržíte flashku s vyretušovanými fotografiemi a k tomu nejlepších 25 vytištěných fotografií (13×19 cm) v krásné krabičce.

 

Pokud si přejete přítomnost fotografa jen na část svatebního dne – obřad a společné snímky novomanželů, max. 3 hodiny, cena je 15.900 Kč. Následně od nás obdržíte flashku s vyretušovanými fotografiemi a k tomu nejlepších 15 vytištěných fotografií (13×19 cm) v krásné krabičce.

 

Vaše dotazy

Rezervace

  • Příklad: Svatební fotograf