Osobní poradenství

Pokud byste se ráda dozvěděla něco víc o základních technikách denního líčení, vhodných štětcích a produktech, velmi rády Vám vytvoříme osobní kurz na míru. Vyzkoušíte si denní či večerní líčení, poradíme Vám, které produkty jsou pro Vás vhodné a probereme Váš typ a Vaši osobní kosmetiku. Neváhejte se na nás obrátit a budete si konečně jistá v každodenní péči o svůj vzhled. 

Kurz zahrnuje osobní poradenství pro daný typ pleti – výběr vhodného make-upu (lehký x tuhý, podtón konkrétní pleti, výhody jednotlivých značek, možné korekce)
Konzultace vlastních produktů a případné doporučení jiných
Teoretický přehled a orientace v produktech (jaké jsou typy make-upů, podkladové báze, důležitost tvářenky a konturování, opravdu potřebné štětce, líčení očí a důležitost tvaru a tónu obočí, vhodná fixace)
Praktická část, kdy si klientka sama vyzkouší denní líčení pod vedením
Fotodokumentace – výstupem je fotografie, která zdokumentuje výsledný makeup

Kurz by měl přinést všeobecný přehled o možnostech na trhu se zaměřením na konkrétní klientku, která si pak lépe může vybrat, jaké produkty jí  budou vyhovovat. Doporučení vhodných produktů dané ženě a jejich vyzkoušení v praktické části.
Odcházet by žena měla s jasným přehledem, neboť cílem není nákup velkého kufru výrobků ale naopak „vypíchnutí“ těch nejdůležitějších, které žena následně využije při každodenním líčení. Také by si měla osvojit základy práce s produkty a správného líčení.
Délka kurzu je 2 hodiny.
CENA: 2.500 Kč