O nás

Pražské studio Probuď labuť vzniklo na podzim roku 2012 spoluprací úspěšných fotografů, vizážistů, vlasových stylistů a kameramanů. Studio spojuje mladé kreativní lidi, kteří uznávají podobný vizuální styl a společně vytvářejí skvělý tým, který je Vám k dispozici ve Vašich výjimečných chvílích!

Romantika, něha, emoce, krása, preciznost a svěží trendy jsou základním vizuálním jazykem všech, kteří se studiem spolupracují. Probuď labuť je místem, kde se scházejí šikovní lidé, aby Vám pak nabídli to nejlepší v oblasti make-upu, účesů, fotografie a stylingu. Pracujeme s kvalitními produkty, sledujeme dění v módním a svatebním světě a především naši práci děláme rádi.

Ač sídlíme v našem krásném hlavním městě, bude nám potěšením za Vámi kamkoliv přijet.

Těšíme se na Vás,
s láskou Vaše studio Probuď labuť

Kateřina Měšťánková zakladatelka

Kateřina vystudovala Ateliér Reklamní fotografie ve Zlíně. Vždy se specializovala především na módní a portrétní fotografii. Tato práce s modelkami ji také přivedla k uměleckému make-upu a hair stylingu. Po skončení vysoké školy začala pracovat rovněž jako filmová maskérka. Na podzim roku 2012 spoluzaložila studio Probuď labuť, které všechny tyto umělecké obory krásně kombinuje.

Martina Gajdačová zakladatelka

Martina vystudovala SUŠ v Ostravě, obor Fotografie a dále pokračovala na UTB ve Zlíně, kde se dále věnovala fotografii v Ateliéru Reklamní fotografie. Nejčastěji se specializovala na portrétní fotografii s vyjádřením lidských emocí a modní fotografii. Po skončení vysoké školy se Martina začala věnovat uměleckému makeu-pu a hair-stylingu v kombinaci s fotografií. Poté začala pracovat rovněž jako filmová maskérka. Na podzim roku 2012 spolu-založila studio Probuď labuť, které všechny tyto umělecké obory krásně kombinuje.