O nás

Pražské studio Probuď labuť vzniklo na podzim roku 2012 spoluprací úspěšných fotografů, vizážistů, vlasových stylistů a kameramanů. Studio spojuje mladé kreativní lidi, kteří uznávají podobný vizuální styl a společně vytvářejí skvělý tým, který je Vám k dispozici ve Vašich výjimečných chvílích!

Romantika, něha, emoce, krása, preciznost a svěží trendy jsou základním vizuálním jazykem všech, kteří se studiem spolupracují. Probuď labuť je místem, kde se scházejí šikovní lidé, aby Vám pak nabídli to nejlepší v oblasti make-upu, účesů, fotografie a stylingu. Pracujeme s kvalitními produkty, sledujeme dění v módním a svatebním světě a především naši práci děláme rádi.

Ač sídlíme v našem krásném hlavním městě, bude nám potěšením za Vámi kamkoliv přijet.

Těšíme se na Vás,
s láskou Vaše studio Probuď labuť

Kateřina Měšťánková zakladatelka

Kateřina je vystudovaná fotografka, maskérka a esence celého studia Probuď labuť. Má cit pro přirozenou krásu a vkládá ho jak do svých fotografií, tak i do make-upu a účesů. Dokáže podtrhnout ženskost, křehkost a krásu každé ženy. Ve své práci skvěle využívá i zkušeností filmové maskérky. Ráda stylizuje své účesy a makeup do doby První republiky či jiných retro stylů.

Martina Gajdačová zakladatelka

Martina vystudovala SUŠ v Ostravě, obor Fotografie a dále pokračovala na UTB ve Zlíně, kde se dále věnovala fotografii v Ateliéru Reklamní fotografie. Nejčastěji se specializovala na portrétní fotografii s vyjádřením lidských emocí a modní fotografii. Po skončení vysoké školy se Martina začala věnovat uměleckému makeu-pu a hair-stylingu v kombinaci s fotografií. Poté začala pracovat rovněž jako filmová maskérka. Na podzim roku 2012 spolu-založila studio Probuď labuť, které všechny tyto umělecké obory krásně kombinuje.

Nina Beran kupková

Nina je úžasně precizní vizážistka a vlasová stylistka. Její styl i techniky jsou velmi moderní, bezvadně pracuje s airbruschem a neustále sleduje nejnovější trendy, styly a směry. Její záběr je velmi široký – od líčení módních přehlídek, pro časopisy či známé osobnosti přes svatební a filmový makeup. Díky své bývalé profesi – zdravotní sestry – je nedostižná ve své lásce k čistotě a schopnosti empatie. Bude o Vás zkrátka pečovat!

Monika Cabáková

Monika vykouzlí úžasné kladené vlny se setejnou lehkostí jako svěží makeup pro nejmodernější fashion story. Má za sebou několik let praxe v oblasti makeupu a účesu pro módní fotografii (Štěpánka Stein, Kateřina Novotná).
Momentálně nejčastěji pracuje jako filmová maskérka (Charité, Tannbach II).

Natálie Hostačná

Natálka se pohybuje v oboru již více než 15 let. Působila i jako lektorka kurzů pro vizážistky v AVS a nyní se specializuje na osobní poradenství v oblasti makeupu pro soukromou klientelu. Její záběr je obrovský – přes spolupráci s časopisy (Bauermedia, Burda, Mladá Fronta), fotografy (Ondřej Košík) či klienty jako Tesco, Bellinda či WV.
Natálka si zakládá na výběru nejprestižnějších kosmetických produktů, momentálně používá převážně výrobky značky TOM FORD.

Jana Červenková

Jana je díky své filmové praxi neuvěřitelně rychlá a přitom precizní. Má za sebou spoustu let spolupráce s portrétními fotografy, na poli módy, ale také školu Cinema makeup school v Hollywoodu, kde se věnovala především speciálním filmovým efektům. Pracovala na filmech jako The Adventures, Underworld, První republika, Lída Baarová, Křídla Vánoc, Decibely lásky nebo Hastrman.