O nás

Pražské studio Probuď labuť vzniklo na podzim roku 2012 spoluprací úspěšných fotografů, vizážistů, vlasových stylistů a kameramanů. Studio spojuje mladé kreativní lidi, kteří uznávají podobný vizuální styl a společně vytvářejí skvělý tým, který je Vám k dispozici ve Vašich výjimečných chvílích!

Romantika, něha, emoce, krása, preciznost a svěží trendy jsou základním vizuálním jazykem všech, kteří se studiem spolupracují. Probuď labuť je místem, kde se scházejí šikovní lidé, aby Vám pak nabídli to nejlepší v oblasti make-upu, účesů, fotografie a stylingu. Pracujeme s kvalitními produkty, sledujeme dění v módním a svatebním světě a především naši práci děláme rádi.

Ač sídlíme v našem krásném hlavním městě, bude nám potěšením za Vámi kamkoliv přijet.

Těšíme se na Vás,
s láskou Vaše studio Probuď labuť

Kateřina Měšťánková zakladatelka

Kateřina je vystudovaná fotografka, maskérka a esence celého studia Probuď labuť. Má cit pro přirozenou krásu a vkládá ho jak do svých fotografií, tak i do make-upu a účesů. Dokáže podtrhnout ženskost, křehkost a krásu každé ženy. Ve své práci skvěle využívá i zkušeností filmové maskérky. Ráda stylizuje své účesy a makeup do doby První republiky či jiných retro stylů.

Martina Gajdačová zakladatelka

Martina vystudovala SUŠ v Ostravě, obor Fotografie a dále pokračovala na UTB ve Zlíně, kde se dále věnovala fotografii v Ateliéru Reklamní fotografie. Nejčastěji se specializovala na portrétní fotografii s vyjádřením lidských emocí a modní fotografii. Po skončení vysoké školy se Martina začala věnovat uměleckému makeu-pu a hair-stylingu v kombinaci s fotografií. Poté začala pracovat rovněž jako filmová maskérka. Na podzim roku 2012 spolu-založila studio Probuď labuť, které všechny tyto umělecké obory krásně kombinuje.