O nás

Pražské studio Probuď labuť vzniklo na podzim roku 2012 z iniciativy dvou vystudovaných fotografek Kateřiny Měšťánkové a Martiny Gajdačové. Mladé fotografky propojily několik kreativních lidií, kteří spolupracovali na poli fotografie, vizážistiky a vlasového stylingu. Dohromady vytvořili studio, kde všechny profese uznávají podobný vizuální styl a společně vytvářejí skvělý tým, který je Vám k dispozici ve Vašich výjimečných chvílích!

Romantika, něha, emoce, krása, preciznost a svěží trendy jsou základním vizuálním jazykem všech, kteří se studiem spolupracují. Probuď labuť je místem, kde se scházejí šikovní lidé, aby Vám pak nabídli to nejlepší v oblasti make-upu, účesů, fotografie a stylingu. Pracujeme s kvalitními produkty, sledujeme dění v módním a svatebním světě a především naši práci děláme rádi.

Ač sídlíme v našem krásném hlavním městě, bude nám potěšením za Vámi kamkoliv přijet.

Těšíme se na Vás,
s láskou Vaše studio Probuď labuť

Kateřina Měšťánková zakladatelka

Kateřina je vystudovaná fotografka, maskérka a esence celého studia Probuď labuť. Má cit pro přirozenou krásu a vkládá ho jak do svých fotografií, tak i do make-upu a účesů. Dokáže podtrhnout ženskost, křehkost a krásu každé ženy. Ve své práci skvěle využívá i zkušeností filmové maskérky. Ráda stylizuje své účesy a makeup do doby První republiky či jiných retro stylů.

Martina Wolf
Zakladatelka

Martina je filmová maskérka a fotografka. S Kateřinou skloubily tyto obory dohromady a spoluzaložili studio Probuď labuť. Martina se nejvíce věnujeme filmovému makeupu, který ji oslovil při studiích na Cinema makeup school v Hollywodu. Je v úzké spolupráci se zahraničními produkcemi. Její práci však můžete vidět i na českých filmech, jako je např. Havel, Bratři, Cesta do Říma a jiné…

Pro Labuť je její specializace zaměřená hlavně na svatební fotografii, svatební makeup a hair-styling.

 

 

Monika Cabáková

Monika vykouzlí úžasné kladené vlny se setejnou lehkostí jako svěží makeup pro nejmodernější fashion story. Má za sebou několik let praxe v oblasti makeupu a účesu pro módní fotografii (Štěpánka Stein, Kateřina Novotná).
Momentálně nejčastěji pracuje jako filmová maskérka na mazinárodních projektech (Charité, Tannbach II, The Wall,
Kranke Geschäfte, My děti ze stanice ZOO).

Jana Červenková

Jana je díky své filmové praxi neuvěřitelně rychlá a přitom precizní. Má za sebou spoustu let spolupráce s portrétními fotografy, na poli módy, ale také školu Cinema makeup school v Hollywoodu, kde se věnovala především speciálním filmovým efektům. Pracovala na filmech jako The Adventures, Underworld, První republika, Lída Baarová, Křídla Vánoc, Decibely lásky nebo Hastrman. Za film Hastrman byla nominována na cenu Český lev za nejlepší masky.

Lucie Hofrichterová

Lucie je nejen úžasnou vizážistkou, ale naplno se nyní věnuje komplexní kosmetické péči. K oblasti kosmetiky a péče o pleť má blízko i díky své původní profesi – zdravotní sestry. Lucie rovněž školí mladé kosmetičky, je tedy v tomto směru kapacitou. Lucie udává našemu salónu nový směr.